banner_CCP-2022ШАНОВНІ КОЛЕГИ! 

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі V Міжнародної (ХV Української) наукової конференції студентів, аспірантів і молодих учених «Хімічні проблеми сьогодення» (ХПС‑2022), яка відбудеться 22–24 березня 2022 року на базі факультету хімії, біології і біотехнологій Донецького національного університету імені Василя Стуса (м. Вінниця)

Цього року конференція присвячена 85-річчю від дня заснування Донецького національного університету імені Василя Стуса та Міжнародному року фундаментальних наук для сталого розвитку.

 РОБОЧІ МОВИ КОНФЕРЕНЦІЇ

українська, англійська

ФОРМА ДОПОВІДІ

усна (до 10 хв), стендова

ФОРМА УЧАСТІ

очна, заочна

Матеріали конференції будуть опубліковані в окремому збірнику з ISSN (2708-0536 (Print), 2708-0544 (Online)).

Для включення в програму конференції приймаються заявки на участь та тези доповідей, які були отримані оргкомітетом до 25 лютого 2022 р.

Шановні учасники конференції!


Через війну, розв'язану росією на території України, цьогорічна ювілейна конференція "Хімічні проблеми сьогодення" буде проведена в заочному форматі.

Наразі завершується формування збірника тез доповідей і сертифікатів учасників. Електронний макет буде розісланий додатковим листом. Друк збірника тез планується найближчим часом, залежно від режиму роботи типографії. Розсилка збірника авторам буде здійснена після погодження з кожним учасником зручного часу доставки та адреси відділення "Нової пошти".

Бажаємо мирного неба і віримо в нашу перемогу!

Слава Україні!

вул. 600-річчя, 21