Головна‎ > ‎

ПРИЗЕРИ

УСНІ ДОПОВІДІ

Дипломи за І місце

(НАГОРОДЖЕНО ЦІННИМИ ПРИЗАМИ ВІД СПОНСОРА "УКРХІМАНАЛІЗ")

Салій Дарія Євгенівна – за кращу доповідь у секції «Аналітична хімія», Львівський національний університет імені Івана Франка;

Лаховець Катерина Максимівна – за кращу доповідь у секції «Біохімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Ютілова Ксенія Сергіївна за кращу доповідь у секції «Квантова хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Іванцова Елла Сергіївна – за кращу доповідь у секції «Неорганічна хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Бондаренко Наталія Вікторівна – за кращу доповідь у секції «Органічна хімія», Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

Клочанюк Олег Романович – за кращу доповідь у секції «Фізична хімія», Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна;

Лагдан Інна Володимирівна – за кращу доповідь у секції «Хімічна інженерія», НТУ «Харківський політехнічний інститут»;

Янкавець Олександр Олександрович – за кращу доповідь у секції «Хімічна освіта», Комунальний заклад «НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради»;

Слєсаренко Валерія Василівна – за кращу доповідь у секції «Хімія полімерів і композитів», Інститут хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України.

 

ГРОШОВІ ПРЕМІЇ ВІД СПОНСОРА НАУКОВО-СЕРВІСНОЇ ФІРМИ «ОТАВА»

ЗА КРАЩУ УСНУ ДОПОВІДЬ, ВИГОЛОШЕНУ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ

Салій Дарія Євгенівна – за кращу доповідь у секції «Аналітична хімія», Львівський національний університет імені Івана Франка;

Лаховець Катерина Максимівна – за кращу доповідь у секції «Біохімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Ютілова Ксенія Сергіївна – за кращу доповідь у секції «Квантова хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Іванцова Елла Сергіївна – за кращу доповідь у секції «Неорганічна хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Бондаренко Наталія Вікторівна – за кращу доповідь у секції «Органічна хімія», Київський національний університет імені Тараса Шевченка;

Єрмоленко Ганна Юріївна – за кращу доповідь у секції «Фізична хімія», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна;

Лагдан Інна Володимирівна – за кращу доповідь у секції «Хімічна інженерія», НТУ «Харківський політехнічний інститут»;

Янкавець Олександр Олександрович – за кращу доповідь у секції «Хімічна освіта»; Комунальний заклад «НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів-ліцей №7 Вінницької міської ради»;

Слєсаренко Валерія Василівна – за кращу доповідь у секції «Хімія полімерів і композитів», Інститут хімії поверхні ім. О. О. Чуйка НАН України.


Дипломи за IІ місце

Плотнікова Катерина Миколаївна – за кращу доповідь у секції «Аналітична хімія», Львівський національний університет імені Івана Франка;

Зосенко Ольга Олександрівна – за кращу доповідь у секції «Біохімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Кашуба Анастасія Ігорівна – за кращу доповідь у секції «Неорганічна хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Варениченко Світлана Анатоліївна – за кращу доповідь у секції «Органічна хімія», ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет»;

Гіюк Володимир Миколайович – за кращу доповідь у секції «Органічна хімія», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна;

Єрмоленко Ганна Юріївна – за кращу доповідь у секції «Фізична хімія», Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна;

Сачанова Юлія Іванівна – за кращу доповідь у секції «Хімічна інженерія», НТУ «Харківський політехнічний інститут»;

Антонюк Вікторія Вікторівна – за кращу доповідь у секції «Хімія полімерів і композитів», Національний університет «Львівська політехніка».

 

Дипломи за IІІ місце

Чорна Ганна Тарасівна – за кращу доповідь у секції «Аналітична хімія», Львівський національний університет імені Івана Франка;

Абдурахманова Есма Рустемівна – за кращу доповідь у секції «Органічна хімія», Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України;

Бахалова Євгенія Анатоліївна – за кращу доповідь у секції «Органічна хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Макарова Любов Олександрівна – за кращу доповідь у секції «Фізична хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса.

 

Заохочувальні дипломи за активну участь у роботі секцій

Красилов Ігор Віталійович – за активну участь у роботі секції «Органічна хімія», Київський національний університет  імені Тараса Шевченка;

Ромах Марія Олександрівна – за активну участь у роботі секції «Фізична хімія», Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна;

Тамтура Ольга Леонідівна – за активну участь у роботі секції «Хімічна інженерія», Комунальний заклад «НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів – ліцей №7 Вінницької міської ради.

 

дипломи за кращу стендову доповідь

Шевчук Дар’я Юріївна – за кращу стендову доповідь у секції «Аналітична хімія», Львівський національний університет імені Івана Франка;

Калінський Олександр Михайлович – за кращу стендову доповідь у секції «Квантова хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Усачов Олег Михайлович – за кращу стендову доповідь у секції «Неорганічна хімія», Донецький національний університет імені Василя Стуса;

Семчук Олександр Юрійович – за кращу стендову доповідь у секції «Хімічна інженерія», Інститут хімії поверхні ім. О. О. Чуйка Національної академії наук України;

Антонова Поліна Валеріївна – за кращу стендову доповідь у секції «Хімічна освіта», Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Comments